سفارش تبلیغ
اخبار جدید
اخبار جدید

دیگر نگران پرداخت هزینه بنزین نباشید. حتی یک ریال هم بابت این مایع بدبو و آلوده کننده نخواهید پرداخت. اگر یکی از خودروهای الکتریکی تسلا را خریداری کنید. تسلا مدل S یک خودرو واقعی و کامل است که کسی با دیدن آن به برقی بودنش پی نخواهد برد. طراحی بدنه آن کاملاً تقلیدی از مازراتی و آستون مارتین است.
کمپانی تسلا موتورز که سازنده انواع خودروهای الکتریکی می باشد، دست به طراحی یک مدل اسپرت و لوکس با پیشرانه مخصوص خود زده است. حداکثر سرعت این خودرو 192 کیلومتر بر ساعت و شتاب آن 5.6 ثانیه برای رسیدن به سرعت صد کیلومتر است. زمان شارژ سریع باتری های آن نیز 45 دقیقه اعلام شده است.


با اینکه خودروهای برقی زیادی از کمپانیهای معروف روانه بازارها شده اند، اما تفاوت یک تسلا S با یکی از آنها مثلاً نیسان لیف، بسیار چشمگیر است. در این ماشین نه از کمبود جا و فضا خبری هست و نه طراحی بدنه عجیب و غریبی دارد.


فضای داخلی آن کاملا مدرن طراحی شده و همه چیز الکتریکی و لمسی است. یک صفحه نمایش بسیار بزرگ 17 اینچی تاچ اسکرین همراه با کانکشن 3G موبایل، در کنار نمایشگرهای دیجیتال مختلف، تضادی عجیب با چرم مشکی و سفید داخل اطاق ایجاد نموده اند.


این خودرو از تابستان سال 2012 وارد بازار خواهد شد و از هم اکنون نیز سفارشات زیادی دریافت نموده است.


قیمت مدل پایه تسلا S با باتری های استاندارد که حداکثر 256 کیلومتر، برد مسافت دارند، 57 هزار و 400 دلار تعیین شده است. اگر می خواهید مسافت بیشتری را بپیمایید، با پرداخت 10 هزار دلار بیشتر و باتری های متفاوت، تا 368 کیلومتر مسافت را هم خواهید پیمود. نهایتا با پرداخت 77 هزار دلار می توانید مدلی را با برد 480 کیلومتر به ازای هر بار شارژ باتری خریداری نمایید. حالا که از قیمت ها با خبر شده اید، شاید ترجیح بدهید همان بنزین بدبو و آلوده را برای ماشین خود استفاده کنید


نظر()

      دانلود...

مشخصات مدیر وبلاگ

مکانیک [111]

به نام خدا....اینجانب دانشجوی رشته مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات از دانشگاه آزاد اسلامی اراک،هدف بنده از ایجاد این وبلاگ پایگاهی برای دسترسی دانشجویان و علاقه مندان به علم مکانیک می باشد.آماده همکاری با دوستان و سرورانی که مایل به همکاری باشند...به امید اینکه روزی این حرکت در این زمینه به پایگاهی گسترده در این فضای مجازی شود.و حرف دل:سر پل صراط از ما نمی پرسند چقدر انتگرال و مشتق بلدیم.....پس بیاید قبل از همه اینها آدم باشیم....
ویرایش

لوگوی دوستان


ویرایش

طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ